16 травня 2015 року в Україні відзначається День Європи

Дата: 16.05.2015 09:25

Шановні томашпільчани!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.

День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

Вітаю всіх томашпільчан з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

З повагою селищний голова

Валерій Немировський