Святкування другої річниці Національної поліції України

Дата: 04.08.2017 16:38

Два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про Національну поліцію» та встановив нове для країни свято – День Національної поліції України, яке щорічно відзначається 4 серпня.

Другу річницю від дня створення Національної поліції України відзначили і працівники Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області.
З нагоди свята в залі будинку культури відбулися урочистості, на які завітали представники влади району, працівники відділення поліції, ветерани правоохоронних органів.
Вітання з приводу відзна-чення професійного свята звучали на адресу правоохоронців і від першого заступника Томашпільського селищного голови Віталія Годного, який виконав почесну місію, вручивши Почесні грамоти старшому інспектору чергового відділення поліції, капітану поліції Євгену Обертуну, старшому дільничному офіцеру поліції, капітану поліції Володимиру Сичуку, капітану поліції, начальнику сектору превенції відділення поліції Богдану Мартинюку, майору поліції, начальника СРПП №4 відділення поліції Володимиру Шліхтенку.
Подяку оголошено майору поліції, інспектору-черговому СРПП відділення поліції Господарчуку Василю, старшому лейтенанту поліції Коліснику Андрію, слідчому відділення поліції, старшому лейтенанту поліції Малому Івану, інспектору з дозвільної системи відділення поліції, старшому сержанту поліції Луцишену Роману, помічнику чергового СРПП відділення поліції.
Та цього дня більша частина нагороджених була відсутня в залі, так як перебували на чергуванні, тому нагороди були передані начальнику Томашпільського відділення Ярославу Марченrу.
Урочистості завершились святковим концертом.