Перша річниця Нацполіції

Дата: 05.08.2016 10:00

Першу річницю від дня створення Національної поліції України відзначили і працівники Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області.
Адже саме рік тому Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про Національну поліцію» та встановив нове для країни свято – День Національної поліції України, яке щорічно відзначається 04 серпня.
З нагоди свята в залі районного будинку культури відбулися урочистості, на які завітали представники влади району, працівники відділення поліції, громадськість селища.
Вітання з приводу відзначення професійного свята – Дня Національної поліції України звучали на адресу правоохоронців від Томашпільського селищного голови Валерія Немировського.
Окрім того, під час урочистостей відбулися нагородження працівників поліції почесними грамотами та подяками.

Зокрема, Грамотою з грошовою винагородою нагороджено підполковника поліції Марченка Ярослава Вікторовича, начальника відділення поліції, капітана поліції Обертуна Євгена Олеговича, старшого інспектора відділення поліції, капітана поліції Сичука Володимира Михайловича, старшого інспектора відділення поліції, капітана поліції Мартинюка Богдана Валерійовича, заступника начальника сектору відділення поліції.

Подяку оголошено майору поліції Господарчуку Василю Григоровичу, інспектору-черговому відділення поліції, старшому лейтенанту поліції Коліснику Андрію Павловичу, слідчому  відділення поліції ГУНП, старшому лейтенанту поліції Малому Івану Віталійовичу, інспектору з дозвільної системи  відділення поліції, старшому сержанту поліції  Лущаку Ігорю Олександровичу, помічнику оперативного чергового відділення поліції.

Урочистості до Дня Національної поліції України супроводжувалися святковою концертною програмою, яку підготували працівники культури.