Нетребівчани вдячні за турботу

Дата: 07.09.2017 10:05

1 вересня стало святом не лише для дітей шкільного віку, але й для маленьких вихованців Нетребівського дитячого садочку «Берізка».

Після літніх канікул дитячий заклад прийняв своїх улюбленців. Скільки радості було в очах дітей і батьків, коли вони переступили поріг садочка. Їх зустріли нові стіни коридорів, нова підлога, повністю оновлена кухня.
Ремонт проведений за сприяння селищного голови Валерія Немировського. Низький уклін Валерію Федоровичу і щире батьківське спасибі за турботливе ставлення до малечі.
Безпосередньо процесом ремонтних  робіт керував  заступник селищного голови Іван Німерчук.
Приємно відзначити, що за час функціонування садочка жоден із попередніх керівників не відвідав садочка стільки, скільки відвідав його Іван Васильович. Його розуміння, підтримка, поради спонукали колектив до кращої роботи. Тож  дитячий, батьківський колективи садочка відчули з першого дня ефективність об єднання громад.
 Щире спасибі всім, хто дбає про малесеньких сільських громадян і дарує їм радість і тепло. Здоров’я Вам, успіхів у нелегкій роботі, витримки та терпіння.

Колектив садочка,
                                                                                                                      його вихованці та батьки