22 січня – День Соборності України

Дата: 22.01.2015 10:13

Шановні томашпільчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України!

22 січня український народ відзначає День Соборності та Свободи України. Ця дата посідає особливе місце в історії України та символізує об'єднання двох частин України – Західноукраїнської Народної Республіки та Наддніпрянської України.

Це свято нерозривно пов’язане з Соборністю наших земель і значенням Свободи як невід’ємної складової незалежної України. Єдність і воля – саме ці два поняття визначають шляхи розвитку нашої держави. За їх утвердження боролися кращі сини українського народу, даючи прийдешнім поколінням зразок неповторної любові до Вітчизни. На цих прикладах ми повинні виховувати наших дітей, прищеплювати їм почуття гордості за свою країну.

Шановні жителі Томашполя! Нехай громадська діяльність кожного з нас позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення нашого селища, на його добробут і розквіт! Бажаю усім Вам міцного здоров'я, миру і злагоди, глибокої віри у гідне майбуття України!

Селищний голова                                                                 Валерій Немировський