З Днем молоді!

Дата: 27.06.2015 10:20

Шановна молодь Томашпільщини!

Прийміть щирі вітання з одним із найяскравіших свят у календарі – з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього та реалізації найсміливіших проектів.

Бути молодим прекрасно, але пам’ятайте, що молодість зобов’язує бути неупередженими, відповідальними, сміливими, здоровими, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення і майбутнє нашої держави. Саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні задля того, щоб вона була європейською демократичною державою. Для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорові амбіції, прагнення йти вперед і перемагати.

Молодість – безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю та використовувати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте далекоглядні плани на майбутнє та реалізовуйте їх.

Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, невичерпної енергії та оптимізму, здійснення усіх ваших мрій та планів!

Селищний голова Валерій Немировський