Валерій Немировський член Правління Асоціації ОТГ

Дата: 14.04.2017 10:24

Наприкінці листопада 2016 року в Україні була створена Асоціація об`єднаних територіальних громад.

16 лютого в Києві пройшли перші загальні збори на яких обрано Правління, до якого увійшов Томашпільський селищний голова Валерій Немировський і представляє Вінницьку область.  Головним завданням Асоціації є взаємодія з органами виконавчої влади на місцевому і національному рівні, відстоювання інтересів членів Асоціації і надання їм послуг, партнерства і об’єднання зусиль з усіма зацікавленими сторонами для здійснення реформ і формування «єдиного голосу» нового українського місцевого самоврядування.

Статутом визначено, що керівниками Асоціації можуть бути лише ті, хто не менш, як вдруге працюють головами сільської, селищної чи міської ради. Статут також прямо забороняє групування членів Асоціації за політичними ознаками. Асоціація позиціонує себе як політично незаангажована і політично незалежна організація.
Сайту в Асоціації поки що немає, всю інформацію публікують на Фейсбук-сторінці.