Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Свято-Успенськоий храм повернено у власність релігійної громади

Дата: 30.08.2016 10:28

В день одного з найбільших християнських свят – Успіння Пресвятої Богородиці комплекс будівель Свято-Успенського храму смт. Томашпіль повернено у власність релігійної громади. Розпорядження про передачу культової споруди зачитав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Після чого привітав томашпільчан з релігійним святом та 400-річчям Томашполя.

Зі святом також привітав і Митрополит Агапіт та вручив голові селищної ради Томашполя Валерію Немировському від імені Митрополита Онуфрія грамоту та церковну нагороду - орден Святого Володимира.

З подією своїх прихожан привітав настоятель Церкви Успіння Богородиці протоієрей Михаіл, який коротко розповів присутнім історію православного свята Успіння Пресвятої Богородиці.