Томашпіль відвідав експерт Фонду Ганса Зайделя

Дата: 27.05.2016 10:41

26 травня 2016 року в рамках проекту «Реалізація місцевих ініціатив у громадах Вінницької області, як передумова успішного розвитку території», Томашпіль відвідав експерт Фонду Ганса Зайделя (Баварія) - Юрген Вальхсхьофер та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.
Зустрічали гостей пишним короваєм працівники селищної ради та керівництво району.
Гості відвідали дитсадок «Сонечко», школу-гімназію та побували в парку, де зустрілись з ініціативною групою, щодо його реконструкції.
Далі зустріч проходила в режимі «круглого столу».  Гостей ознайомили з ходом впровадження проектів із залученням іноземних коштів в Томашполі.
Томашпільський селищний голова Валерій Немировський презентував проект по реконструкції центрального парку.
Пан Юрген в свою чергу ділився досвідом з впровадження децентралізації, активізації громади,налагодження діалогу між владою та громадою, розвитку та  реалізаціії місцевих ініціатив.