ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 22.09.2014 10:43

Звернення щодо участі в Обласному благодійному марафоні „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”

ЗВЕРНЕННЯ                                                                                                                                                                                               до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій, всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”

Сьогодні, у найважчі в багатовіковій історії України часи.Під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність держави, гинуть бійці і мирне населення, більше 3 тисяч військових отримали поранення.

Українські воїни, які знаходяться на передовій, не шкодуючи власних життів, ведуть самовіддану боротьбу, захищаючи від терористів і російських найманців свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Стійкість наших військових, їх сила духу - це прояв справжнього героїзму. Ми зобов’язані допомогти повернути до життя кожного пораненого.

У звязку з цим, у Вінницькій області з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року буде проведений благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця - захисника України”.

Просимо Вас не бути байдужими та внести свій посильний вклад в цю нелегку боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу, долучившись до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця).

Закликаємо до об’єднання всіх  задля підтримки наших вояків! Ми повинні бути разом у важкий для України час !

Кошти можна перераховувати за такими банківськими реквізитами:

Одержувач платежу: Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України (21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12, контактний телефон: 35-05-68)

ЄДРПОУ: 02940109.

Рахунок №26001060509598.

Банк: ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія.

МФО 302689

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні АТО.