Томашпіль квітує

Дата: 25.04.2016 11:16

Певне, аби хоч трохи порадувати українців після зими, додати їм оптимізму та віри в краще майбуття в нелегких умовах сьогодення, цьогорічна весна щедро квітує, буяє  цвітом та радує око красою довкілля. А жителям Томашполя сонячного настрою додає ще й  раннє цвітіння тюльпанів, які ось уже кілька років з легкої руки селищного голови Валерія Немировського стали окрасою, весняною візитівкою селища.
Тисячі білих, жовтих, рожевих, червоних тюльпанів живим барвистим килимом прикрашають у ці дні обидва боки центральної вулиці, що віднедавна носить ім’я Ігоря Гаврилюка, воїна, захисника України, її соборності, цілісності й незалежності, який загинув у зоні АТО. Каскадом золота спускається квіткова повінь і вулицею І.Д. Черняховського, червоними барвами переливається величезна клумба в центрі селища.  Вигадливо звилися «інь і янь», прикрашені весняними квітами, на площі Тараса Шевченка.
Тішить кожного ця ніжна весняна краса, дарована природою і створена людськими руками. Нам лиш варто цінити працю людей та берегти красу, бо саме вона – краса – і вбереже світ. Пам’ятаймо про це і насолоджуймося весняним буйноцвіттям тюльпанів.