Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Перше засідання робочої групи

Дата: 07.12.2017 10:28

Рішеннями Антонівської, Пилипи-Борівської, Жолоб`янської, Рожнятівської, Яланецької, Пеньківської, Паланської сільських рад надано згоду на добровільне приєднання до Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади.

Тому відповідно дозаконодавства в середу 6 грудня пройшло перше засідання робочої групи на якому було напрацьовано проекти рішень про добровільне приєднання, плани організаційних заходів та перспективні завдання по кожному населеному пункті.

Також до кінця тижня має пройти сесія Кислицької сільської ради, де депутати планують підтримати добровільне приєднання так як згідно опитування проведеного більше 80% населення підтримує приєднання саме до Томашпільської ОТГ.