Селищний голова привітав ветеранів

Дата: 08.05.2015 11:32

День Перемоги – дата, яка викликає безліч емоцій та переживань як у ветеранів Великої Вітчизняної війни, так і в їхніх рідних та близьких, адже воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.

Традиційно, напередодні 9 травня селищний голова Валерій Немировський відвідує ветеранів.

Так, 7 травня селищний голова завітав до інвалідів Великої Вітчизняної війни: Добрянської Марії Тихонівни, Дімітрова Тимофія Онисимовича, Малюти Матрони Дмитрівни, Суботіна Віктора Івановича, Яроша Олександра Івановича. Від себе особисто та депутатського корпусу селищної ради  вручив їм квіти, ювілейні  медалі та грошову допомогу у розмірі 300 грн. Також згідно рішенням сесії селищної ради грошову допомогу у розмірі 150 грн. вручено всім учасникам Другої світової війни та вдовам селища.

"Щиро дякуємо Вам за подвиг та мужність, за те, що самовіддано захищали честь нашої Батьківщини. Бажаю Вам здоров’я та довгих літ життя” – зазначив  Валерій Федорович .