До уваги мешканців Томашполя!

Дата: 20.10.2015 10:02

Занепокоєний станом викидів в повітря побічних продуктів горіння, які є результатом роботи ВП «Томашпільський цукровий завод» ТОВ «АК «Зелена долина»,  та у зв’язку з численними зверненнями  мешканців селища, Томашпільський селищний голова звернувся за роз’ясненнями до генерального директора ТОВ «АК «Зелена долина» щодо дозвільних документів, які підтверджують право використання палива для роботи цукрового заводу. В результаті 2 жовтня 2015 року було отримано лист-відповідь з інформацією, що Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області у вересні 2015 року було проведено вимірювання вмісту забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел ВП «Цукровий завод». Відповідно до складеного інспекцією протоколу №7-15 від 28.09.2015 року, перевищень дозволених гранично допустимих величин викидів не виявлено. Темне забарвлення димових газів характеризується видом палива – довгополуменеве газове вугілля.

Окрім того, представник Томашпільської селищної ради разом із представниками Томашпільської  райдержадміністрації та Тростянецького міськрайонного управління ГУ ДСЕС  05.10.2015 року був присутнім під час проведення необхідних лабораторно-інструментальних замірів  атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони та у зоні найближчих житлових забудов, які проводились фахівцями Тульчинського міжрайонного відділу лабораторних дослідженьЗгідно протоколів дослідження №№182-193 від 06.10.2015 року перевищень гранично допустимих концентрації хімічних речовин в атмосферному повітрі в місцях відбору не виявлено.

Роз’яснення, наданні ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина

Протоколи дослідження повітря