Роботи з благоустрою селища тривають

Дата: 07.10.2016 13:04

У Томашполі тривають розпочаті ще з весни роботи з благоустрою. Вслід за збудованими в цьому році парканами біля старого кладовища (біля автошколи та вздовж центральної вулиці), на що використано 178 тис. грн., величезний об’єм будівельних робіт виконано й при поточному ремонті мурів по вул. Черняховського. Старанно попрацювали тут майстри-будівельники бригади Олександра Мельника Тульчинського РБУ- 6. Вони не лише підмурували паркан, де було необхідно, а й виконали штукатурні й облицювальні роботи. Всього на реконструкцію цього об’єкта використано з селищного бюджету 118611 грн. І сьогодні права сторона вулиці від дамби до центру селища має гарний ошатний вигляд. Приємно, що не кажіть! А в планах селищного голови та селищної ради – висадити вздовж внутрішньої частини муру іриси, які теж стануть окрасою селища.
Новим етапом у роботі цього колективу будівельників є наразі заміна бетонного паркану  нового кладовища на сучасний. Згідно з проектною документацією на виконання цих робіт сесією селищної ради із бюджету селища частково виділено 250 тис. грн..  Майстри  вже приступили до виконання замовлення: демонтували стару огорожу (її деталі звезено на склад Томашпільського КП і їх можна буде використати за потребою), забутували котлован і готують підмурівок під ажурну металеву огорожу. Працюють старанно  й добросовісно, темпи роботи високі, адже прагнуть до настання холодів здати й цей об’єкт.