Томашпільська селищна рада

Дата: 07.08.2015 13:07

Як за розкладом, в четвер 6 серпня, зібрались діти на центральній площі Томашполя щоб провести свій час на «Літніх канікулах», організованих Томашпільською селищною радою.

Під час акції «Подаруй мені посмішку» діти обмінювали свій віршик або посмішку на повітряну кульку.

Для дітей молодшого віку був організований майстер-клас по малюванню картин фарбами. Особливість таких картин – полотно ділиться на кілька частин за допомогою скотчу. Кожна така частина картини може мати свій колір й візерунок та нести зовсім різну інформацію. Творчо налаштовані діти були у захваті, а результат виявився яскравим.

У першій половині заходу діти старшого віку плели вироби з резинок, а друга частина заходу була присвячена інтелектуальним конкурсам для команд.

Для усіх присутніх був доступ до літератури Томашпільської селищної бібліотеки та до «Куточка-Кольоровчика» із олівцями, пластиліном, розмальовками.

Щоразу, на нашому заході стає більше батьків, які приходять із дітьми і проводять свій вільний час разом. А наше гасло «Проводьте вільний час з родиною» працює!