Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення 211-3 «Прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку»

Дата: 23.01.2018 14:06

Прийняття керівниками або іншими посадовими особами підприємств,установ,організацій,колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів на роботу (навчання) військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку за місцем проживання, - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинене порушення, передбаченого частиною першою цієї статті,за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інспектор з військового обліку
                                                                                                         Л. Сичук