Робочий візит до Республіки Молдова

Дата: 12.10.2017 14:22

9 жовтня 2017 року від Томашпільської селищної ради, Україна, до села Савка, Окницького району Республіка Молдова, з робочим візитом прибула делегація на чолі з селищним головою Валерієм Немировським для  підписання угоди про співпрацю та налагодження партнерських стосунків між Томашпільською селищною радою та Примарією села Савка.

В ході візиту делегація відвідала примарію, музей відомого молдавського поета Петру Задніпру, гімназію с. Савка та дитячий садочок.
Також, делегація побувала на  фестивалі національної пісні імені Теодора Негару,  який щорічно проводиться в селі.
Наявність міжнародних партнерів та підписання цієї угоди відкриє перед нами ширші можливості для написання проектів та залучення коштів з Євросоюзу, які ми зможемо використати на розвиток наших громад – зазначає Валерій Немировський.