Літні канікули

Дата: 31.07.2015 14:24

30 липня, в черговий раз, Томашпільська селищна рада на центральній площі селища провела захід «Літні канікули».
За традицією, була проведена акція із повітряними кульками «Подаруй мені посмішку», усім присутнім була доступна література Томашпільської селищної бібліотеки, розмальовки з олівцями та цікаві майстер-класи.
На цей раз, діти молодшого віку займались кольоровою аплікацією «Берізка», а старші діти – популярною сьогодні аплікацією на шпажках.
В завершення заходу, діти об’єднувались у команди по три учасники і приймали участь у інтелектуальних конкурсах, за результатами яких дівчата-переможці отримали подарунки до школи.
Діти дуже захопились і не бажали розходитись. Але дощ вніс свої корективи і чотири дівчини ще годину займались плетінням виробів в приміщенні селищної ради.