Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Ямковий ремонт доріг

Дата: 25.08.2015 14:41

Так як автомобільні дороги постійно зазнають навантаження і піддаються впливам атмосферних явищ, вони зношуються, морально застарівають. Все це породжує необхідність в капітальному або поточному ремонту практично всіх доріг. Томашпільське комунальне підприємство продовжує роботи з ямкового ремонту доріг селища. Так, вже заасфальтовані ями на вулицях 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянській, Гагаріна. Сьогодні продовжують  роботи  з ремонту тротуарів на вулиці Черняхівського. По закінченню приступлять до виконання ямкового ремонту на дорогах вулиці  Івана  Франка.  На ремонт даних доріг було витрачено 200 тис. грн з селищного бюджету.