Паломництво до Летичівського Санктуарію

Дата: 01.07.2014 14:47

Історія паломництва до святині Летичівської Богородиці сягає своїми коріннями чотири століття тому, проростаючи новими пагонами до наших днів.

Летичівська Богородиця має велику пошану семінаристів Вищої Духовної семінарії в Городку. Після прийняття духовного одягу, семінаристи разом зі своїми вихователями прибувають до Летичівської святині на молитві, поклонінню Святим Дарам та на Святу Літургію.

У Летичівській святині завжди збирались православні і католики різних обрядів: латинського, грецького і вірменського.

Сьогодні, як і 22 роки поспіль, розпочалося п’ятиденне паломництво з Томашполя до Летичівського Санктуарію, в паломницькій ході взяли участь 360 чоловік з Томашполя, Шаргородського району ,Вінниці. Проводжали паломників у дорогу настоятель Томашпільського Костелу о.Станіслав, селищний голова Валерій Немировський, заступник голови районної ради Валентина Залюбівська, з благословення єпископа Радослава паломники вирушили в путь.

В дорозі їх супроводжуватимуть традиційні знайомства, спів, ранішня молитва, жарти та глибокі і змістовні конференції на тему молитви.

Перший відпочинок чекатиме паломників в смт. Чернівці ( 30 км від Томашполя ).

Паломництва з Томашполя прибудуть до Санктуарію Летичівської Богородиці 5 липня, де вечірньою Службою Божою розпочнуться відпустові урочистості, які завершаться наступного дня Євхаристійною процесією вулицями Летичева.