Томашпільська громада отримала відзнаку

Дата: 08.12.2015 15:05

Протягом 2014 – 2015 років з нашого району неодноразово відправлялася гуманітарна допомога воїнам Національної гвардії України та ЗСУ, які несли й нині несуть нелегку службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. І щоразу у зборі продуктів харчування, засобів особистої гігієни, теплого одягу активно брали участь жителі Томашполя. Депутати селищної ради, її працівники, селищний голова В.Ф.Немировський спільно з громадянами прагнули допомогти бійцям, зокрема й окремому 9-ому батальйону Вінницької територіальної оборони, всім, чим могли.

Тому приємною подією в день свята місцевого самоврядування стала відзнака для жителів Томашпільської територіальної громади, якої вони удостоїлися під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбувалися в районі. Подяку Головного управління національної поліції у Вінницькій області оголошено Томашпільському селищному голові В.Ф.Немировському за організацію збору гуманітарної допомоги та співпрацю і сприяння правоохоронцям, які беруть участь в охороні громадського порядку в зоні АТО на Сході України.  Нагороду йому вручив начальник Томашпільського відділення поліції Тульчинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції В.В.Стахов.