Томашпільщина у жалобі: 22 лютого поховали героя АТО Ігора Гаврилюка

Дата: 23.02.2015 15:07

Томашпільщина провела в останню дорогу свого ГЕРОЯ - Гаврилюка Ігора Володимировича. 18 лютого 2015 року трагічно обірвалося його молоде  життя. Він віддав своє життя, загинув за нас, за мир у нашій країні, за спокій у нашому домі.
Короткою виявилася життєва стежина. Та не вмирають герої, бо пам'ять про них нетлінна. Він загинув трагічно у бою під м. Дебальцеве, але житиме вічно у наших серцях.
Провести в останню путь молодого героя прийшли тисячі томашпільчан.
Біля районної державної адміністрації відбувся прощальний мітинг. До родини загиблого зі словами співчуття звернулись директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, селищний голова Валерій Немировський та народний депутат України Іван Спориш.
Попрощатися з героєм і висловити співчуття рідним прийшли друзі, побратими, з якими він був у зоні АТО, представники влади та усі покоління томашпільчан. Люди принесли з собою квіти і щирий біль від важкої втрати.
Поховали Героя на новому кладовищі в смт.Томашпіль.
Селищна  рада висловлює співчуття родині Гаврилюка Ігоря Володимировича – батькові – Володимиру Степановичу, матері – Марії Михайлівні, брату – Сергію Володимировичу, всім рідним і близьким з приводу передчасної смерті сина, брата і просто дорогої людини. Хай земля, за яку він віддав молоде життя буде йому пухом! Вічна пам'ять герою!

Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"