ВІдбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2015 15:09

День місцевого самоврядування в Україні – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Місцеве самоврядування – своєрідний зразок громадянського життя на основі якого діє самоврядне суспільство. Це древня словянська і давньоруська традиція, що прийшла до нас із часів Київської Русі -  вибір вільних громадян, які довіряють вибраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями.

25 жовтня цього року відбулися вибори до місцевих рад, і народними обранцями Томашпільської селищної ради стали 21 депутат. Вони – досвідчені й молоді, різні за професіями, поглядами, уподобаннями, але їх об’єднує одне: прагнення зробити все від них залежне, аби рідне селище стало затишнішим, кращим, комфортнішим, щоб жителі Томашполя почувалися захищеними, мали роботу, можливість забезпечувати своїм родинам нормальне життя.

Серед членів депутатського корпусу є обранці, які вже не один раз представляють інтереси місцевої громади в селищній раді. Це В.М.Дудник, В.В.Балдинюк, М.М. Шпикуляк, В.І.Пентюк, Ю.В.Чорногуз, В.М.Яровий, М.М.Людва, С.Г.Явтуховська, В.О.Моставлюк. Багато років свого життя роботі в органах місцевого самоврядування віддали головний бухгалтер селищної ради О.М.Грушевич, заступник голови Г.В.Бабин, касир-рахівник С.Я.Дєдова. Рівняються на старших, переймають досвід роботи з людьми їх молодші колеги – секретар виконкому І.А.Шклярук, юрист і депутат селищної ради А.І.Щербатий, землевпорядник П.В.Кушнір та інші.  Уміло керує колективом місцевих самоврядців селищний голова В.Ф.Немировський, якого жителі Томашполя вдруге обрали на відповідальну посаду.

У День місцевого самоврядування роботу депутатів селищної ради високо оцінено районною владою, а депутата М.М.Шпикуляк відзначено Подякою райдержадміністрації, районної ради за сумлінне виконання обов’язків, відповідальність, активну життєву позицію та ініціативність.