Відкриття меморіальної дошки герою АТО у Томашполі

Дата: 16.09.2015 15:17

31 рік. Саме стільки 15 вересня мало б виповнитись світлому, доброму хлопцю, патріоту своєї країни – Ігорю Гаврилюку. Нажаль, 18 лютого 2015 року Ігор трагічно загинув під ворожим обстрілом біля м.Дебальцеве.

За ініціативи педагогічного колективу НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» та фінансової підтримки Томашпільської селищної ради, на стінах освітнього закладу з’явилась меморіальна дошка випускнику школи,  загиблому у АТО.

Відкрили меморіальну дошку батько загиблого воїна Володимир Гаврилюк та селищний голова Томашполя Валерій Немировський. Освятив дошку священик протоієрей Отець Михаїл. Кожен бажаючий міг покласти квіти до меморіальної дошки.

Зі словами глибокого жалю та лише із світлими спогадами про загиблого до присутніх звернулись перша вчителька Л.О. Горохова, вчителька образотворчого мистецтва Н.Д.Подкопаєва, селищний голова В.Ф.Немировьский, військовий комісар Томашпільсского району Ю.А.Тарасов, заступник голови Томашпільскої РДА Д.І.Коритчук, від учасників АТО – бойовий побратим Р.В.Навроцький.

Слова батька загиблого героя до глибини душі зачепили не лише присутніх дорослих, а й дітей, бо ж кожен розуміє, що із втратою сина батьки ніколи не змиряться.

Ігор Володимирович вічно житиме серцях рідних, близьких, друзів, знайомих та й просто небайдужих людей, адже ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!