Тренінг на тему "Розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату(ПДСЕРК) як запорука виконання зобов'язань Угоди Мерів" (м.Луцьк).

Дата: 05.02.2018 15:20

Томашпільська ОТГ наприкінці 2017р приєдналася до Європейської ініціативи "Угода Мерів" щодо клімату та енергії яка об'єднує місцеві, регіональні та національні органи влади які взяли на себе добровільні зобов'язання реалізувати на своїх територіях політику ЄС в галузі збереження клімату та енергетики.

Підписанти Угоди зобов'язуються розробити План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату(SECAP) із зазначенням конкретних заходів на своїх територіях. Таке завдання сьогодні стоїть і перед нашою громадою, що дозволить приймати участь в европейських грантових програмах по залученні коштів на реалізацію зазначених заходів. Запрошуємо всіх до співпраці.