Привітали працівників дорожнього господарства та автомобілістів

Дата: 30.10.2017 15:21

29 жовтня Томашпільський селищний голова Валерій Немировський  привітав  працівників дорожнього господарства та автомобілістів із професійним святом, вручив їм Почесні грамоти та грошові  винагороди.

Серед нагороджених :приватні підприємці автоперевізники Анатолій Михайлович Шкурак , Юрій Володимирович Созанський, Олександр Миколайович Панчак, Іван Петрович Щитинський та їхні колективи, перевізник  Ігор  Іванович Продивляний, начальник філії «Томашпільський  райавтодор» -  Василь Петрович Чорний, начальник Томашпільської автостанції Лідія Михайлівна Шкурак.
-Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту. А для успішного функціонування цієї галузі неабияке значення має якість доріг. У нашому регіоні вона, звичайно, бажає бути кращою, але надія на суттєве її поліпшення  є, адже останнім часом  спостерігаємо за тенденцією покращення ремонту доріг і будемо сподіватися, що потенціал буде тільки нарощуватись. Тож ми в майбутньому все ж таки будемо їздити   європейськими дорогами, - звертаючись до запрошених на святкування, зазначив селищний голова.