"Літні канікули" у Томашполі, 13 серпня

Дата: 14.08.2015 15:23

У рамках «Літніх канікул», 13 серпня, Томашпільська селищна рада організувала цікаве дозвілля для дітей Томашполя. Цього разу захід відвідали близько 30 дітей різного віку і кожен обирав заняття до душі.

У акції «Подаруй мені посмішку» діти різного віку обмінювали свою посмішку або відгадану загадку на повітряні кульки, приймали участь у майстер-класах по ліпці пластиліном «Морозиво у вазі» та «Віночок», плели з резинок браслети й інші вироби, читали літературу Томашпільської селищної ради та малювали кольоровими олівцями.

Як завжди, для дітей старшого віку були організовані командні змагання у конкурсах «Вгадай зірку», «Вгадай пісню», загадки. На цей раз перемогла команда «Спарта», учасниці якої отримали подарунки до школи.