Відбулось засідання спільної робочої групи щодо добровільного об`єднання

Дата: 20.07.2016 15:29

Сьогодні в приміщенні Томашпільської селищної ради пройшло засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об`єднання територіальних громад.

Так, пройшовши місячне обговорення стосовно об`єднання, згоду на добровільне об`єднання надали Томашпільська селищна, Горишківська, Нетребівська та Раківська сільські ради, які делегували до спільної робочої групи по 4 представника.

Голова селищної ради Валерій Немировський ознайомив членів робочої групи із основними етапами проведення адміністративної реформи. Метою даної реформи є покращення життя населення, а також створення самодостатніх громад, які зможуть забезпечити належний рівень соціально-економічного розвитку своєї території. Для тих громад, які об’єднаються, з Державного фонду регіонального розвитку передбачена фінансова допомога на розвиток інфраструктури.

У рамках зустрічі учасники активно обговорювали питання послідовності дій у справі об’єднання територіальних громад, проведення цієї процедури на території району, а також висловлювали свої побажання після об’єднання.

В ході засідання напрацьовано проект рішення «Про добровільне об`єднання територіальних громад», План спільних організаційних заходів та Перспективні завдання розвитку Томашпільської об`єднаної територіальної громади. Далі селищним та сільськими головами будуть видані розпорядження щодо громадського обговорення даних документів у Томашполі, Горишківці, Нетребівці, Ракові протягом 60 днів.