У "Сонечку" тепло і затишно

Дата: 21.01.2016 15:46

У «Сонечку» тепло і затишно

Те, що зима приходить  несподівано, знаємо давно, та не завжди буваємо готовими зустріти її своєчасно. Але цього не скажеш про керівників Томашпільського ДНЗ «Сонечко», особливо селищного голову В.Ф. Немировського. Бо про те, аби взимку в дитячому садочку було тепло і затишно, подбали заздалегідь. Комплекс робіт з енергозбереження (утеплення даху, заміна опалювальної системи, встановлення сонячних модулів), який проведений тут, дав змогу тільки в 2014 році зекономити 11 тис. м 3 газу, а до цьогорічного опалювального сезону вдалося замінити й старий газовий котел. Новий котел «Grizzli» придбано за кошти Томашпільської селищної ради, а його вартість разом з монтажем становить майже 63 тис. грн..

Працювати з такою технікою – одне задоволення, - каже про котел оператор Петро Савенко. – По-перше, зручний в обслуговуванні, а по- друге, спроектований на роботу в двох режимах (знижена потужність і повна), він дає змогу регулювати споживання газу в залежності від температури зовнішнього повітря. Нині, наприклад, майже 30 м3 газу економимо щодня в порівнянні з тим, скільки спалювали на старому котлі. При цьому температура в приміщенні садочка, а це майже 900 м,  в межах норми – 22* С.