Вітання  освітянам

Дата: 30.09.2016 15:58

Шановні освітяни селища, ветерани освітянської галузі Томашполя!
Щиро вітаю Вас із нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника освіти України. Вдячний Вам за те, що, обравши в своєму житті трудову стежину на ниві освіти, Ви йдете по ній, віддаючи підростаючому поколінню вогонь свого серця і тепло душі.
Віриться, що в цей день для Вас звучатимуть найзворушливіші слова подяки за любов і знання, за посіяні Вами в дитячі сердечка зерна добра, справедливості, людяності, які проросли щедро в учнях, яких Ви навчали і навчаєте.
Хай же квітами, усмішками, осіннім багрянцем  і сонечком у люблячих оченятах освятиться для кожного з Вас наступний день, у здоров’ї, щасті, радості, успіхах будуть Ваші життя і доля!
Найщиріші вітання та найкращі побажання добра, миру, любові, злагоди  Вам, дорогі освітяни і від депутатів та виконкому селищної ради.

З повагою селищний голова Томашполя Валерій Немировський