Засідання 5 чергової сесії.

Дата: 03.04.2017 15:59

На 5-у чергову сесію селищної ради 8 скликання, що відбулася 30 березня, було винесено 44 питання,які стосувалися різних сторін життєдіяльності Томашпільської  об`єднаної  територіальної громади.

В сесії взяли участь 22 депутати із 26-ти.
Серед важливих питань, які розглянули депутати, це про стан та заходи додержання законодавства з питань землекористування на території Томашпільської селищної ради за 2016 рік, затвердження передавальних актів по Горишківській, Нетребівській, Раківській сільських радах.

Надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва очисних споруд, що знаходяться на території с.Ракова, розглянуто ряд депутатських звернень, земельних питань, звільнено від плати за харчування в ДНЗ об`єднаної територіальної громади дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та учасників АТО. Затверджено Положення про клуб з хокею на траві «Юніор», розглянуто лист- пропозицію в.о. головного редактора обласної газети «Вінниччина» про укладення угоди на висвітлення діяльності та соціально-економічного життя територіальної громади, а також створено  інформаційний  бюлетень "Томашпільська громада".
Окремі питання порядку денного відкладені  до вивчення, рішення по них прийматимуться на наступних сесіях.