Участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела»

Дата: 16.05.2018 10:37

Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька»( керівник Синиця Л.В.) селищного Будинку дитячої творчості (частина дітей згідно з вимогами конкурсу)та його солісти Мартинюк Марина, Мордан Еліна, Зенян Анастасія мали за честь брати участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела», (Інститут мистецтв, м.Рівне),  де достойно представили кращі зразки автентичної пісенної спадщини нашого регіону с. Стіни Томашпільського району та українські народні пісні.

Дівчатка  почули як виконання солістів, дуетів, ансамблів, які представляли різні куточки України, взяли участь у вечорі поліських традиційних танців. Колектив та солісти стали дипломантами конкурсу, нагороджені грамотами та дипломами.