Щасливої дороги, випускники 2018-го року!

Дата: 25.06.2018 12:00

23 червня НВК « Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»  прощалась зі своїми випускниками.

39 юнаків і дівчат під батьківське благословення вирушили в доросле життя. Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії! Вже колишні учні, вони успішно склали випускні екзамени та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора кожен з них отримав атестат з рук директора рідного навчального закладу Павла Антонишина. Привітав випускників і селищний голова Валерій Немировський та вручив їм грошові винагороди та цінні подарунки.
Для випускників, їхніх рідних та вчителів була організована велика концертна програма, щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі.