ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!!!

Дата: 04.07.2018 13:50

В Україні сьогодні, 4 липня, відзначається День Національної поліції. Він запроваджений згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року.
Третю річницю від дня створення Національної поліції України відзначили і працівники Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області.

З нагоди свята в залі Томашпільської райдержадміністрації відбулися урочистості, на які завітали селищний голова Валерій Немировьский, представники влади району, працівники відділення поліції, ветерани правоохоронних органів.
Від селищного голови Валерія Немировського на адресу правоохоронців звучали слова вітання з нагоди  їх професійного свята. Він вручив Грамоти з грошовою винагородою  начальнику сектору превенції відділення поліції, капітану поліції  Богдану Мартинюку, старшому дільничому офіцеру відділення поліції, капітану поліції Володимиру Сичуку,  майору поліції, начальнику СРПП №4 відділення поліції Володимиру Шліхтенку.
Оголошено подяку інспектору – черговому СРПП відділення поліції,майору поліції Василю Господарчуку та старшому інспектору сектору превенції відділення поліції, капітану поліції Івану Малому.
На честь правоохоронців у день їх свята звучали пісенні дарунки від учасників художньої самодіяльності.