Відбулась 23 позачергова сесія

Дата: 05.07.2018 16:08

У четвер, 5 липня, відбулася позачергова двадцять третя сесія селищної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів На порядок денний було винесено 18 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій. В ході розгляду сесійних питань депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку Томашпільської ОТГ та бюджету на 2018 рік, затвердили акти прийому передачі приміщення інфекційного відділення Томашпільської ЦРЛ та передали його в оперативне управління КНП «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги», заслухали звіт завідувача Раківської бібліотеки розглянули ряд земельних питань. Також відповідно до клопотання Томашпільського комунального підприємства затвердили тарифи на послуги з перевезення пасажирів, зокрема по смт Томашпіль – 3 грн., по маршруту Горишківка-Томашпіль – 15 грн., Нетребівка-Томашпіль – 20 грн.

З порядком денним можна ознайомитись за посиланням https://tomashpilska-gromada.gov.ua/poryadok-dennij-zasidannya-sesii-13-38-05-20-03-2017/