Очільник Томашпільської ОТГ привітав ветеринарів з професійним святом

Дата: 13.08.2018 10:33

У другу неділю серпня в Україні відзначається професійне свято - День працівників ветеринарної медицини, яке започатковане Указом Президента України ще у 2001 році. Святкується воно традиційно, і цей рік не став винятком, а тому Томашпільський селищний голова Валерій Немировський завітав до Томашпільського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, щоб привітати дружню родину ветеринарів зі святом.

Звертаючись до винуватці до винуватців торжества, Валерій Федорович зазначив: «Без сумніву праця ветеринарів – відповідальна і суспільно значима. З глибини віків дійшли до нас мудрі слова: медицина лікує людину, ветеринарна медицина – людство. Ваша професія – одна з найдавніших, найгуманніших і найвідповідальніших. Про це пам’ятають усі ветеринарні працівники і вносять свою лепту в забезпечення благополуччя жителів нашої громади. Не шкодуючи сил і часу, кожен з вас працює над відточуванням власного професіоналізму в лікуванні й профілактиці інфекційних, інвазійних та незаразних хвороб серед тварин. Удень і вночі ветеринарний лікар чи фельдшер готові взяти на себе особисту відповідальність за їх лікування. Кожен зі спеціалістів ветеринарної медицини чітко знає, що тільки в їхній професійній згуртованості – успіх роботи галузі». Також очільник Томашпільської об’єднаної територіальної громади висловив щиру вдячність ветеринарам за їх працю, побажав здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба та вдалих трудових буднів і вручив Подяку Томашпільської селищної ради колективу Томашпільського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.