Медичний вівторок у Горишківці

Дата: 14.08.2018 16:00

Цьогорічний медовий Спас  запам’ятається жителям Горишківки, без сумніву,  як наймедичніший вівторок.  Адже саме сьогодні у місцевому ФАПі  в рамках соціальної ініціативи депутата обласної ради, голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір здійснювали прийом лікарі офтальмологічної клініки «Оптимал».

Уже з самого ранку до вінницьких офтальмологів вишикувалися цілі черги із бажаючих перевірити свій зір. Отримати консультацію професійних лікарів приїздили люди навіть із сусідніх сіл та Томашполя. Переважна більшість із тих, хто прийшли на прийоми, – люди похилого віку і були серед них такі, хто вперше в житті побував на прийомі в «окулістів».
  Виходячи з прийому, люди ділилися враженнями: «Ще два роки тому до нашої Горишківки навіть автобусного сполучення не було, а тепер такі професійні лікарі приїхали. Кожного уважно вислухали, оглянули, якщо необхідно, призначили лікування очей, і навіть приписали краплі, окуляри та видали їх БЕЗКОШТОВНО!» Усього обласними офтальмологами було обстежено 86 осіб.
 Сьогодні також провела прийом сільчан сімейний лікар Олена Недомовна та всі жителі села мали можливість обстежитися на виїзному флюорографі.