З 27 річницею незалежності України!

Дата: 24.08.2018 11:05

Шановні жителі та гості Томашпільської об’єднаної територіальної громади!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди великого свята – Дня незалежності України!
Це свято пам’яті багатьох  поколінь, що творили націю, боролися за її майбутнє. У 2018 році Україна відзначає 27 річницю своєї незалежності  та сторіччя відродження української державності. Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність. На початку ХХ століття, у часи Української революції  1917-1921 років українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена. Нині, в умовах агресії з боку Росії, Україна продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави.
Бажаю кожному з вас, шановні, добра та злагоди, мирного неба над головою, достатку та любові. Шануймо Україну, її цінності та мову, любімо її як матір, яка потребує нашої турботи.
З Днем незалежності! Зі святом!                                    Валерій Немировський,
голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади.