До уваги споживачів природного газу!

Дата: 05.09.2018 13:20

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ 104.
Зареєструватися для користування особистим кабінетом і мобільним додатком 104 Mobile (для Android) може фізична особа – побутовий споживачі природного газу – власник особового рахунку в будь-якому з газопостачальних підприємств, що зазначені тут і у процесі реєстраціїї - знадобиться вибрати постачальника газу).
У період 30-31 до 4-5 числа місця система може бути перевантажена через масову передачу показань лічильників користувачами особистих кабінетів. Тож зареєструватись буде важко. Радимо реєструватись з 6 до 25 числа.

Для реєстрації вам знадобиться вказати:
назву компанії – постачальника газу (це має бути компанія постачальник ПСО, яка поставляє вам газ з 1 липня 2015 р. чи з якою укладено договір після зазначеної дати)
номер особового рахунку (в системі постачальника)
суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу
ваш email (адресу електронної пошти)
На один email можна зареєструвати один особовий рахунок.  Якщо ваш особовий рахунок був раніше вже зареєстрований на нашому сайті, але втрачено доступ до особистого кабінету, дійте як зазначено тут.
При реєстрації з мобільного додатка слідкуйте за підказками та користуйтесь довідкою. За будь-якого способу реєстрації, зможете використовувати свій логін і пароль для входу в обліковий запис як з сайту, так і з мобільного додатка.

Щоб отримати консультацію щодо реєстрації звертайтеся до контакт-центру:
ПАТ «Вінницягаз»
(067) 01-10-104