О, спорт! Ти – мужність! Ти – натхнення!

Дата: 08.09.2018 10:25

Під такою назвою 7 вересня на селищному стадіоні «Колос» пройшло районне святкування Дня фізичної культури, участь в якому взяв голова Томашпілььскої селищної ради Валерій Немировський.
  Вітаючи шанувальників спорту, меценатів та вболівальників, очільник об’єднаної територіальної громади зазначив: «Наша Томашпільська громада має ким гордитися. Адже спортивні команди селищної дитячо-юнацької спортивної школи демонструють чудові показники, здобуваючи перемоги на Всеукраїнських, обласних та районних змаганнях.     Без сумніву, у цьому великий внесок тренерів  Костянтина Єгорова, Івана Спринчака, Федора та Сергія Водянюків, Анатолія Чоловського, Валентина Кучковського, Дениса Спринчака, Федора та Марії Олійників. Велика вдячність вам, шановні, за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури та спорту на теренах нашої громади. Дякую також нашим ветеранам, які є гарним зразком для молоді».

Валерій Немировський вручив Грамоти з виплатою грошової винагороди ветеранам спорту Павлу Барчишину, Федору Водянюку, Олександру Кучковському, Марії Лановій, Григорію Мосійчуку, Анатолію Страшнюку, Василю Трибіді, Сергію Хмельовському.
 І дійсно, спостерігаючи за парадом спортивних делегацій, присутні з  гордістю дивилися на наших юних спортсменів, які продовжують гарні спортивні традиції Томашпілля. Їхні груди прикрашали численні золоті, срібні, бронзові медалі. А відкривали парад наймолодші його учасники – вихованці дитячого садочка «Сонечко», серед яких були переможці та призери районного легкоатлетичного пробігу, присвяченого Міжнародному Олімпійському дню. Упевнено крокували у колоні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи – гандболісти, рукопашники,   футболісти, хокеїсти, пауерліфтеристи… Останнім від громадської організації «Життя та розвиток громад», яку очолює Лариса Білозір, було вручено Сертифікат на придбання таких необхідних в цьому виді спорту спеціальних поясів. Подарунки та Подяки від Лариси Білозір отримали і всі волейбольні команди району.
  Вітали спортивну еліту селища не лише керівники району та спортивних організацій, а й юні артисти: вихованці дитячого садочка «Сонечко» віншували шанувальників фізкультури віршами та цікавим таночком, а школярочка Іринка Кривов’яз зачарувала всіх своїм виконанням пісні про Україну.
Учні НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія» запросили учасників святкового дійства переглянути відкритий «Олімпійський урок», під час якого стати свідками тренувального процесу  юних футболістів та вихованців відділення рукопашного бою «Альтаїр». Видовище вражало, побачене на татамі захоплювало, і глядачі гучними оплесками дякували спортсменам.
 У цей день шкільні команди взяли участь у спортивних змаганнях з гандболу, рукопашного бою, шахів, пауерліфтингу, волейболу, настільного тенісу та армреслінгу.