ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ ПРОПОЗИЦІЙ!

Дата: 13.09.2018 15:14

Томашпільська селищна  рада в рамках підписання Угоди мерів розпочала роботу по написанню Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).
План дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) – це комплекс стратегічних проектів щодо вдосконалення всіх сфер і галузей ОТГ з урахуванням можливих джерел та механізмів їх фінансування, а також їх впливу на зменшення викидів СО2, пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до 2030 року.

Ціль розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Томашпільської ОТГ – започаткування системного підходу до управління енергетичними ресурсами громади націленого на сталий енергетичний розвиток за рахунок:
•    розрахунку енергетичного потенціалу громади по споживанню та виробництву теплоносіїв через виконані енергетичні аудити та сформовану муніципальну енергетичну інформаційну систему, яка використовується в якості експертної моделі по запровадженню програмно- цільових показників;
•    відбору ефективних енергетичних проектів, з реальною можливістю залучення кредитних коштів та приватних інвесторів;
•    комбінування організаційних та регуляторних заходів по започаткуванню системи енергетичного менеджменту на рівні громади;
•    залучення механізмів державно-приватного партнерства для реалізації проектів ПДСЕРК.
Очікується, що реалізація Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату Томашпільської  ОТГ до 2030 року призведе до скорочення викидів парникових газів у навколишнє середовище на території громади через реалізацію заходів з енергозбереження, використання енергоефективних технологій і підвищення рівня свідомого ставлення населення до питань екології та енергоощадності.
Реалізація ПДСЕРК дозволить зменшити споживання природного газу, електричної енергії, енергоємних матеріальних ресурсів у всіх інфраструктурних секторах громади, поліпшити екологічну ситуацію та комфортність проживання мешканців.

ОПИТУВАННЯ
Які з пунктів Ви вважаєте актуальними для включення до Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Томашпільської ОТГ:

•    Запровадження системи енергоменеджменту для покращення енергетичної політики громади.

•    Впровадження енергозберігаючого освітлення в бюджетних установах.

•    Термомодернізація бюджетних установ.

•    Використання відновлювальних джерел енергії в бюджетних установах.

•    Стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів /погашення %.

•    Впровадження енергозберігаючих заходів в приватних помешканнях.

•    Комплексна термомодернізація житлових будівель.

•    Заміщення використання природнього газу в житлових будівлях альтернативними видами палива.

•    Реконструкція, модернізація котелень, заміна котлів.

•    Модернізація вуличного освітлення із застосуванням світильників на основі LED технологій.

•    Впровадження енергоефективних технологій в системі водопостачання.

•    Впровадження роздільного збору сміття.

•    Озеленення території громади.

Просимо висловити своє бачення в коментарях на сайті.

Коментарі:

Анонім
2018-09-16 15:29:11

Впровадження роздільного збору сміття.