Томашпільська громада долучилася до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди»

Дата: 28.09.2018 15:22

Cьогодні о 14 годині в залі Томашпільського будинку дитячої творчості стартувала Всеукраїнська акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», завданням якої було привернути увагу до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються інтернат них закладах і очікують на усиновлення. З цікавістю слухали присутні інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Оксани Ярош. А потім юні танцюристи,тримаючи в руках кульки, створили велике серце, у середині якого молодші школярі тримали фото діток, які чекають на усиновлення.
Також працівники Томашпільської селищної ради спільно з районною службою у справах дітей провели вуличну акцію, розповсюдивши серед населення інформаційні брошурки про усиновлення та сімейні форми виховання.