Сьогодні стартував гандбольний турнір на Кубок мера Томашполя

Дата: 29.09.2018 15:16
Кількість переглядів: 2057

Уже всьоме Томашпіль гостинно зустрічає гандбольні команди з усієї України, які бажають позмагатися за Кубок мера. Цьогоріч до нашого селища завітало 6 команд: «ВДПУ» м. Вінниця, ГК «Вечірня Вінниця», «Легіон» м. Київ, а також команди з Хмільника, Хмельницького та Сквири. Честь Томашпільської об’єднаної громади захищатиме гандбольний клуб «Олімпік».

Селищний голова Валерій Немировський спільно з головою федерації гандболу Вінницької області Олександром Павлюком урочисто відкрили змагання. Валерій Федорович побажав усім командам успіхів і зазначив, що переможці отримають не лише Кубок мера, а й 2000 грн, за друге місце – 1500 грн, а за третє – 1000 грн.
Представники обласної федерації вручили селищному голові символ влади – булаву, а також подякували за підтримку гандбольної команди та проведення турніру.
Гарний настрій під час відкриття змагань дарували спортсменам юні артисти: Іринка Кривов’яз та танцювальний колектив Будинку дитячої творчості.
Змагання відбуватимуться впродовж 28 та 29 вересня. Шанувальників гандболу запрошуємо завітати до селищної дитячо-юнацької спортивної школи і отримати задоволення від гри.
P.S. Під час турніру всі бажаючі мають змогу долучитися до збору коштів на лікування п’ятирічного Івасика Бедрія, якому діагностовано ембріональну пухлину мозку.