Кубок мера Томашполя вибороли вінничани

Дата: 30.09.2018 17:56

29-30 вересня в Томашполі проходили змагання з гандболу на Кубок мера нашого селища. За високу нагороду та медалі різного ґатунку боролися сім команд: «ВДПУ» м. Вінниця, ГК «Вечірня Вінниця», «Легіон» м. Київ, а також команди з Хмільника, Хмельницького, Сквири та Томашпільської ОТГ  - ГК «Олімпік». Два дні цікавого протистояння, захоплюючих моментів та азарту… Дуже порадували грою томашпільські спортсмени, які змогли «вирвати перемогу» в досвідченої команди «Вечірня Вінниця» і посісти ІІІ призове місце. Другими стали кияни, а Кубок мера Томашполя  та золоті нагороди виборола команда «ВДПУ» м. Вінниці. Дуже приємно, що деякі гравці ГК «Олімпік» були відзначені особистими нагородами: Олександр Продан був визнаний «Кращим воротарем», Віталій Пшеничний – «Кращим молодим гравцем» . Томашпільський селищний голова Валерій Немировський подякував всім спортсменам, які приїхали до Томашполя і продемонстрували гарну гру. Переможці окрім медалей також отримали від Валерія Федоровича і призові: 2000 грн за І місце, 1500 грн – за ІІ місце та 1000 грн – за третє. Всі свої виграшні кошти команди- переможці вирішили передати на лікування п’ятирічного Івасика Бедрія, якому діагностовано ембріональну пухлину мозку.