Томашпільська громада вшанувала захисників України

Дата: 12.10.2018 19:09

Цьогорічне віншування нащадків козацького роду мало свої особливості. Це і урочиста хода центральною вулицею Томашполя, що віднедавна носить ім’я нашого загиблого в зоні проведення АТО земляка Ігоря Гаврилюка, і покладання квітів до пам’ятних знаків воїнам-інтонаціоналістам, Героям Небесної сотні та АТОвцям, а також загиблим у роки ІІ світової війни… А ще чудова виставка робіт юних гуртківців Будинку дитячої творчості та урочистості, під час яких звучали зворушливі вітання від Томашпільського селищного голови Валерія Немировського, старост Нетребівки та Горишківки Валентини Дубчик та Василя Григорця, керівників району, військового комісаріату  та волонтерських організацій, депутата Верховної ради Івана Спориша. Учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції було вручено  нагороди, грамоти, подяки і, звичайно, матеріальну винагороду.
Та справжнім подарунком для військових став концерт, який для них підготували вихованці дитячого садочка «Сонечко», гуртківці будинку дитячої творчості, учні Томашпільської музичної школи, спортсмени-рукопашники, а також працівники селищного будинку культури.