Вінницька область

20 жовтня відбувся І шаховий турнір на Кубок Томашполя

Дата: 20.10.2018 20:45
Кількість переглядів: 1497

10 найкращих команд Вінниччини зібралися сьогодні в спортивній залі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія» аби в шаховому протистоянні вибороти Кубок Томашполя. Відкрив змагання особисто селищний голова Валерій Немировський, який побажав командам з Крижопільщини, Могилева-Подільського, Ямпільщини, Немирівщини, Тростянеччини, Калинівки, Вінниці і звичайно Томашпільщини вдалих ходів та достойних перемог.

Вітали гостей нашої громади також директор школи-гімназії Павло Антонишин, голова районної федерації шахів Володимир Павловський, організатор змагань Василь Поштар. Справжньою несподіванкою для присутніх став візит на турнір депутата обласної ради, голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір, яка завітала не з пустими руками, а з солодким дарунком – смачнючим тортом у вигляді шахової дошки. Цікавою та вражаючою була гра в так звані «швидкі шахи», коли на партію дається лише 10 хвилин. Приємно було бачити за шаховою дошкою не лише досвідчених шахістів, а й зовсім юних – команду «Вацак» з Могилева-Подільського. І 10-12-річна дітвора вражала грою. Проте найкращу гру продемонструвала доросла команда м. Могилева-Подільського, учасники якої не програли жодного протистояння. Другими стали шахісти Тростянецького району, а бронзу виборола команда Томашпільської ОТГ. Секретар селищної ради Валентина Залюбівська вручити Грамоти селищної ради, медалі та Кубок переможцям. Також команди-призери отримали грошову винагороду: за І місце – 1000 грн, за ІІ місце – 800 грн. і за ІІІ місце – 600 грн. Учасники турніру щиро дякували всім організаторам, особливо селищному голові Валерію Немировському, за гостинність та сприяння розвиткові такого чудового виду спорту як шахи. Чи матиме майбутнє шаховий турнір у Томашполі, покаже час, але гарний почин вже є.