28 жовтня – День автомобіліста та дорожника

Дата: 28.10.2018 12:47

В останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. Це свято не тільки водіїв, а й ремонтників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств. Саме з цієї нагоди 28 жовтня відбулася зустріч голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського з винуватцями торжества.

За сумлінне і відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків у забезпеченні безпеки перевезення пасажирів, ремонті і обслуговуванні автомобільних доріг Грамотами Томашпільської селищної ради із врученням грошової винагороди було відзначено     начальника філії Томашпільський райавтодор» Василя Чорного, а також майстра цього підприємства Олександра Житаря та слюсаря Валерія Трачука, автоперевізників Анатолія Шкурака, Івана Щитинського, Олександра Панчака, Юрія Созанського, Ігоря Продивляного, водіїв Віталія Балдинюка та Анатолія Прокофьєва, слюсаря-зварювальника ФОП Шкурака А.М. Володимира Ткача та начальника Томашпільської автостанції Лідію Шкурак.
Також під час зібрання голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський та  директор закладу дошкільної освіти «Сонечко» Олена Годна привітали зі святом та вручили Грамоту водію дитячого садочка із 43-річним стажем Олександру Бабію.