Нетребівка відзначила храмове свято та День села

Дата: 12.11.2018 10:53

У Томашпільському районі є три храми, названі іменем великомучениці Параскеви. І найдавніший з них – у Нетребівці. Збудована більше 150 років тому, церква в селі  завжди функціонувала. У це намолене місце навіть в роки радянських гонінь приходили люди із сусідніх сіл, і навіть районів. От і цього річ, на престольний празник, який святкується 10 листопада, можна було побачити в храмі  жителів Гнаткова та Яланця. Завітав у цей день до святині і голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський. Він привітав настоятеля храму о. Анатолія та прихожан зі святом, побажавши всім ніколи не втрачати віри у краще майбутнє.

З ініціативи старости Нетребівки Валентини Дубчик саме з нагоди храмового свята святкували ще й і день села. І до місцевого храму культури зійшлося чимало сільчан, аби почути пісні у виконанні аматорів сцени, відпочити, поспілкуватися і навіть потанцювати.
Нетребівчан з подвійним святом здоровили голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади Валерій Немировський, його заступник Іван Німерчук, секретар виконкому Інна Шклярук. Валерій Федорович вручив букет білосніжних троянд старості села, а для бенкетного залу, де нещодавно завершився ремонт, подарував вішалки для одягу. Від імені депутата обласної ради, голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір жителів села вітала її помічник Валентина Сутика, яка передала місцевій школі принтер. Найстарші та наймолодші жителі села, а також пари, що прожили в парі піввіку, отримали подарунки від Укрпромінвест АГРО, який орендує землі в селі.
До пізнього вечора над Нетребівкою линули веселі мелодії, пари кружляли в танці, а серце раділо: таки вміють в Нетребівці не лише працювати, а й гарно відпочивати.