Сьогодні вшанували хліборобів Томашпілля

Дата: 14.11.2018 15:59

Перший заступник голови Томашпільської ОТГ Віталій Годний привітав працівників сільського господарства під час районних урочистостей з нагоди їх професійного свята. «З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.
  Нехай же ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції».
   Грамотою Томашпільської селищної ради з врученням грошової винагороди було відзначено фермера Сергія Галушу,  а гарний настрій аграріям дарували аматори народного мистецтва Томашпільщини.